Anyè legliz

Jwenn yon legliz toupre ou

3 812 legliz ak adrès, lè sèvis, lyen difizyon an dirèk ak sèvis an panyòl. Chèche kòd postal ou oswa vil ou, oswa navige pa eta, vil ak denominasyon.

Legliz nan lis la
3 812
Vil
595
Eta
6
Sèvis an dirèk
2 733
Prèch sou SermonWave
60
Sèvis an panyòl
184

Chak fich nan anyè legliz SermonWave la soti nan enfòmasyon piblik ak pwòp sit web legliz la: adrès, telefòn, sit web, denominasyon, lè sèvis adorasyon, lyen difizyon an dirèk epi, pou kèk legliz, prèch ak transkripsyon ak rezime. Se sèlman legliz ki verifye ki nan lis la. Navige nan yon eta oswa yon vil anba a pou w wè chak legliz ki la, ak yon kat ak lè sèvis pa jou.

Navige legliz pa eta

Vil ki gen plis legliz

Paj chak vil bay lis tout legliz ki la ak lè sèvis, yon kat ak filt.

Legliz ki gen prèch sou SermonWave

Koute prèch resan, ak transkripsyon ak rezime. Kredi a toujou pou legliz la.

Navige pa denominasyon

Kantite legliz nan lis la nan chak tradisyon, ak vil kote yo pi plis.

Legliz sou SermonWave

Done anyè a an bref

Kantite legliz nan lis la, difizyon an dirèk, prèch sou SermonWave, sèvis an panyòl, sèvis dimanch swa ak mèkredi.

Legliz nan lis la pa eta
EtaLeglizVilAn dirèkSèvis an panyòl
Oklahoma 1 982 272 1 438 101
Kansas 1 824 319 1 292 83
Illinois 1 1 1 0
Texas 1 1 1 0
Missouri 1 1 1 0
Florida 1 1 0 0
50 vil ki gen plis legliz
VilLeglizAn dirèkPrèch sou SermonWaveSèvis an panyòlDimanch swaMèkredi
Tulsa, OK26320713252850
Wichita, KS2271786142424
Oklahoma City, OK22617023212630
Topeka, KS105712427
Kansas City, KS865759410
Broken Arrow, OK70561071314
Overland Park, KS62521562
Lawrence, KS56384267
Edmond, OK5448103210
Olathe, KS52462863
Norman, OK49355266
Lawton, OK42330340
Manhattan, KS41333155
Hutchinson, KS36262118
Shawnee, KS36293213
Salina, KS34261234
Shawnee, OK34221248
Yukon, OK31290034
Owasso, OK30233122
Bartlesville, OK29252146
Stillwater, OK28211127
Leavenworth, KS27191025
Lenexa, KS27223420
Claremore, OK26170145
Newton, KS26223011
Muskogee, OK25230047
Sapulpa, OK25170146
Enid, OK24164013
Garden City, KS24160320
Midwest City, OK24221133
Sand Springs, OK24162024
Bixby, OK23150145
Mcpherson, KS22152021
Emporia, KS20131011
Ardmore, OK19131033
Ponca City, OK19160112
Ada, OK18132221
Chickasha, OK17112134
Duncan, OK1790243
Moore, OK17132032
Junction City, KS16101121
Ottawa, KS16110000
Pittsburg, KS16110031
Tahlequah, OK16121115
Altus, OK1560232
Bethany, OK15111114
Durant, OK15111044
Great Bend, KS15120121
Hays, KS15100332
Collinsville, OK14112015

Kesyon sou anyè legliz la

Konbyen legliz ki nan anyè SermonWave la?

Anyè a gen 3 812 legliz verifye nan 595 vil nan 6 eta. N ap ajoute nouvo zòn pandan n ap verifye legliz yo.

Kijan pou m jwenn yon legliz toupre m?

Tape kòd postal ou oswa "Vil, ST" nan bwat rechèch la, oswa tape "Sèvi ak pozisyon mwen". Ou ka filtre pa distans, denominasyon, lè sèvis, difizyon an dirèk ak sèvis an panyòl. Ou ka navige tou sou paj yon eta oswa yon vil pou w wè chak legliz ki la sou yon kat.

Èske lè sèvis yo ajou?

Lè sèvis yo soti nan enfòmasyon piblik ak sit web chak legliz epi nou verifye yo regilyèman. Lè yo ka chanje, sitou nan peryòd jou fèt, kidonk tanpri konfime ak legliz la anvan ou ale.

Ki legliz ki difize sèvis yo an dirèk?

2 733 legliz nan anyè a difize sèvis yo an dirèk. Chèche badj An dirèk la oswa sèvi ak filt An dirèk la sou yon paj vil; lyen "Gade an dirèk" la louvri pwòp difizyon legliz la.

Èske m ka jwenn legliz ki gen sèvis an panyòl?

Wi. 184 legliz bay yon sèvis an panyòl. Sèvi ak filt "Sèvis an panyòl" la sou yon paj vil oswa sou paj rechèch la.

Èske m ka koute prèch legliz sa yo?

60 legliz gen prèch sou SermonWave, ak transkripsyon ak rezime, epi kredi a toujou pou legliz la. Anpil lòt fich gen lyen ak pwòp chèn YouTube oswa podcast legliz la.

Èske legliz sa yo gen lyen ak SermonWave?

Non. Legliz yo mete nan lis la gratis apati enfòmasyon piblik epi yo pa gen lyen ak SermonWave ni SermonWave pa apiye yo, sof si fich la make Reklame.

Kijan yon legliz ka mete fich li ajou oswa retire l?

Louvri fich legliz la epi chwazi "Reklame legliz sa a" pou mete detay yo ajou, oswa "Mande pou retire l" pou yo retire fich la. Yon moun revize chak demann, anjeneral nan 7 jou.

Fich yo ranmase nan sous piblik ak pwòp sit web legliz yo. Legliz yo pa gen lyen ak SermonWave sof si yo make Reklame. Tanpri konfime lè sèvis yo ak legliz la.

Tradiksyon an dirèk ak transkripsyon prèch pou legliz ou

SermonWave tradui sèvis yo an dirèk sou telefòn moun k ap koute yo epi li fè chak prèch tounen yon transkripsyon ak yon rezime ou ka chèche.